Jaké jsou výrobky s turmalínem?

Dlouhodobé používání výrobků s turmalínem🡕 může eliminovat volné radikály a tím se zabraňuje vzniku mnoha nemocí. Mnoho výrobků s turmalínem🡕 v České republice prodává firma Green World🡕 .

Šály

Turmalínová šála🡕 je vyrobena z přírodního hedvábí pomocí technologie tekutého turmalínu🡕 , kdy jsou do vláken látky integrovány turmalín🡕 ové mikrokrystaly. Účinky šátku🡕 jsou srovnatelné s masáží, reflexní🡕 masáží, moxováním či akupunkturou v čínské medicíně.

Čepice

Při pravidelném nošení turmalín🡕 ové čepice🡕 , alespoň 30-40 minut denně, se reguluje metabolismus a zvyšuje imunita, také se zlepšuje růst vlasů a snižují bolestivé pocity. Probíhá stimulace biologicky aktivních bodů, uvolňuje se podrážděnost a depresivní nálady, zlepšuje se spánek, posiluje paměť a schopnost myšlení, uvolňují se svaly cév mozku, zlepšuje se průtok krve a kyslíku do mozku. Pravidelné nošení turmalín🡕 ové čepice🡕 chrání před mozkovou trombózou, vypadáváním vlasů a má silný účinek v komplexní terapii poruch spánku.

Masky na oči

Turmalínová maska obnovuje a posiluje lidské biopole, snižuje škodlivý vliv geopatogenních, bioenergetických, impulzních a elektromagnetických účinků. Za podmínky stálého používání masky se zvyšuje e vitalita a odolnost vůči stresu, normalizuje se spánek, zlepšuje paměť, emoční pozadí se stává pozitivnějším. Proto je turmalín🡕 ová maska na oči doporučována zejména pro studenty, intelektuály, lidi, kteří tráví mnoho času s počítačem. Kromě toho nastupuje i kosmetický efekt – zmenšují se otoky a tmavé kruhy pod očima. Současné uvolnění negativních iontů, dlouhovlnného infračerveného záření, mikroproudů, stopových prvků přináší dobrý dlouhodobý zdravotní efekt.

Sprchové hlavice

Turmalínová sprcha usnadňuje adaptaci lidského organizmu během turistických transferů a lidí na služebních cestách. Turmalínová sprcha snižuje pocení, mírné svědění kůže, má lehce protizánětlivé účinky, změkčuje vodu a zlepšuje elasticitu a napnutí kůže, dělá ji hedvábnou, poskytuje pocit tepla a svěžesti, zlepšuje stav vlasů, přidává jim lesk a hebkost.

A mnoho dalších...